DSC 1062 resize

2020 metų vasaros čempionate dalyvavo 38 dalyviai. Susitikimai vyko skirtingose grupėse: vyrų ir moterų vienetai bei dvejetai, ir mišrūs dvejetai. Žaidimai vyko ratų sistema. Per vasarą vien tik čempionatui buvo sužaista net 180 susitikmų. Prizinės vietos. Moterų vienetai: 1 vieta Lina R, 2 vieta Ingrida Č.; Vyrų vienetai A lyga: 1 vieta Tomas T., 2 vieta Giedrius R.; Vyrų vienetai B lyga: 1 vieta Tadas R., 2 vieta Remigijus A.; Mišrūs dvejetai: 1 vieta Olė T. ir Tomas T., 2 vieta Aušra K. ir Liudas K.; Moterų dvejetai: 1 vieta Aivija G. ir Olė T.; Vyrų dvejetai: 1 vieta Tomas K. ir Valdas N.

 

 

Moterys

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Setai

Taškai

Vieta

1.Jolanta S.

 

 4:6 0:6

0

 6:1 6:1

1

6:3 6:1

 6:0 6:1

1

 4:6 6:4 7:10

0

6:1 6:0

 6:1 6:0

1

 6:2 6:3

1

 6:0 6:1

1

15 

7

3

2.Ingrida Č.

6:4 6:0

 

6:2 6:1

6:0 6:1

6:1 6:3

6:3 3:6 4:10

6:4 6:1

 6:4 7:6

1

 6:1 6:0

1

6:1 6:0

17

8

2

3.Aivija G. 

1:6 1:6

2:6 1:6

 

3:6 6:3 5:10

 

2:6 0:6

6:4 6:3

4:6 0:6

2:6 6:4 10:6

6:1 6:1

3

4

4.Rasa K.

3:6 1:6

 0:6 1:6

0

6:3 3:6 10:5

 

 6:4 6:1

1

2:6 3:6

6:2 6:3

 6:3 7:5

1

 6:1 6:2

1

 

10

5

4

5.Aušra K.

 0:6 1:6

0

1:6 3:6

 

 4:6 1:6

0

 

 1:6 0:6

0

4:6 4:6

 

 3:6 3:6

0

 

0

0

8

6.Lina R.

 6:4 4:6 10:7

1

 3:6 6:3 10:4

1

6:2 6:0

6:2 6:3

 6:1 6:0

1

 

6:4 6:1

 7:5 6:2

1

 6:1 6:3

1

6:2 6:1

18

9

1

7.Aušrinė M.

1:6 0:6

 4:6 1:6

0

4:6 3:6

 2:6 3:6

0

6:4 6:4

4:6 1:6

 

 3:6 6:3 12:10

1

3:6 4:6

 6:0 6:3

1

6

3

9

8.Agnė Č. 

 1:6 0:6

0

 4:6 6:7

0

 6:4 6:0

1

 3:6 5:7

0

 

 5:7 2:6

0

 6:3 3:6 10:12

0

 

4:6 3:6

 6:4 6:0

1

5

2

4

9.Gaiva M.

2:6 3:6

 1:6 0:6

0

 6:2 4:6 6:10

0

 1:6 2:6

0

 6:3 6:3

1

1:6 3:6

 6:3 6:4

1

6:4 6:3

 

6:3 6:4

1

9

4

3

10. Lina S.

0:6 1:6

0

  1:6 0:6

0

 1:6 1:6

0

 

 

2:6 1:6

 0:6 3:6

0

4:6 0:6

3:6 4:6

0

 

0

0

8

 

Vyrai (A lyga)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Setai

Taškai

Vieta

1.Tomas T.

 

7:6 7:5

1

7:5 4:6 6:4

1

 

 

 6:3 6:0

1

6:2 6:0

1

 

 6:7 7:6  7:5

1

6:4 6:3
1

 6:2 6:2

1

 6:1 6:1

1

16

8

1

2.Tomas K.

6:7 5:7

 

 

 

 

 

 

 6:0 6:4

1

4:6 7:6 2:6

0

6:3 5:7 6:1

1

6:3 7:6

1

 

7

3

3

3.Liudas K.

 5:7 6:4 4:6

0

 

 

 

 

 

 

 

 




 

 

 1

 

 

4.Vytautas K.

 

 

 

 

6:1 6:1

1

 

 

 

6:2 2:6 3:6

0




 

 

3

1

3

5.Adomas G.

 

 

 

1:6 1:6

0

 

 1:6 2:6

0

 

 

 




3:6 7-5 6-7

0

 

1

0

6

6.Tadas R.

 3:6 0:6

0

 

 

 

 6:1 6:2

1

 

 4:6 4:6

0

6:3 6:7 10:6

 


2:6 1:6

0

 

 

5

3

 

7.Giedrius R.

2:6 0:6

0

 

 

 

 

 6:4 6:4

1

 

 6:1 6:1

1

 7:6 6:2

1

6:4 2:6 6:2

1

 6:0 6:3

1

 

10

5

 

8.Dovydas R.

 

 0:6  4:6

0

 

 

 

 3:6 7:6 6:10

0

 1:6 1:6

0

 

 2:6 0:6

0


1:6 4:6

0

 

 

 1

 

 

9.Arnas G.

 7:6 6:7 5:7

0

6:4 6:7 6:2

1

 

 2:6 6:2 6:3

1

 

 

 6:7 2:6

0

 6:2 6:0

1

 

6:3 6:3
1

 6:1 6:4

1

 

11

5

 1

10. Donatas Č

4:6 3:6

0

3:6 7:5 1:6

0

 

 

 

6:2 6:1

1

4:6 6:2 2:6

0

 6:1 6:4

1

3:6 3:6

0




 6:1 7:6

1

 

8

3

 2

11.Remigijus A.

2:6 2:6

0

3:6 6:7

 

 

6:3 5:7 7:6

 

 

 0:6 3:6

0

 

1:6 4:6

0

1:6 6:7

0

 

 

 2

1

5

12. Darius B.

1:6 1:6

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyrai (B lyga)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Setai

Taškai

Vieta

1.Karolis M.

 

 

 0:6 5:7

0

 

 0:6 0:6

0

 1:6 2:6

0

1:6 3:6

0

 6:2 4:6 4:10

0

7:6 3:6 6:4

1

 0:6 0:6

0

 1:6 1:6

0

 

 0:6  4:6

0

 

 1:6 0:6

0

3

1

7

2.Juozas M.

 

 

 

 

 0:6 0:6

0

 

 0:6 0:6

0

 

 

 0:6 0:6

0

 1:6 1:6

0

 

 1:6 0:6

0

 

0

0

9

3.Adomas G.

 6:0 7:5

1

 

 

 

 3:6 1:6

0

 5:7 6:7

0

 

 

 6:1 7:6

1

2:6 6:4 4:10

 

 

 

 

5

2

6

4.Marius L.

 

 

 

 

 1:6 0:6

0

 1:6 1:6

0

 2:6 3:6

0

 

 

0:6 0:6

 

 

1:6 6:4 6:10

 1:6 0:6

0

 1

 

 

5.Tadas R.

6:0 6:0

 6:0 6:0

1

 6:3 6:1

1

6:1 6:0

 

 6:3 6:7 10:6

1

6:3 6:0

1

6:1 6:1

6:1 6:0

6:0 6:1

6:2 6:1

6:0 6:0

6:3 6:1

1

 

6:2 6:2

1

26

13

1

6.Dovydas R.

 6:1 6:2

1

 

 7:5 7:6

1

 6:1 6:1

1

 3:6 7:6 6:10

0

 

 6:1 7:5

1

 

6:3 4:6 10:2

5:7 2:6

0

 6:7 6:1 3:10

0

 

 6:2 6:1

1

 

13

6

3

7.Povilas P.

6:1 6:3

1

 6:0 6:0

1

 

6:2 6:3

1

 3:6 0:6

0

 1:6 5:7

0

 

 

 3:6 6:2 3:6

0

4:6 2:6

 6:1 7:5

1

6:4 6:3

1

 1:6 7:5 5:7

1

 1:6 1:6

0

12

5

2

8.Karolis Š.

2:6 6:4 10:4

1

 

 

 

 1:6 1:6

0

 

 

 

 

2:6 0:6

 

 

 

2:6 4:6

 2

 1

 

9.Mindaugas G.

6:7 6:3 4:6

0

 

1:6 6:7

 

1:6 0:6

3:6 6:4 2:10

 6:3 2:6 6:3

1

 

 

 2:6 1:6

0

2:6 1:6

0

 4:6 3:6

0

 

 

4

1

5

10.Remigijus A.

6:0 6:0

6:0 6:0

6:2 4:6 10:4

 6:0 6:0

1

 0:6 1:6

0

7:5 6:2

1

 6:4 6:2

1

 6:2 6:0

1

 6:2 6:1

1

 

 6:2 6:2

1

 6:1 6:3

1

6:7 6:4 12:10

6:7 4:6

22 11

1

11. Valdas N.

 6:1 6:1

1

 6:1 6:1

1

 

 

 2:6 1:6

0

 7:6 1:6 10:3

1

1:6 5:7

 

 6:2 6:1

1

2:6 2:6

0

6:4 6:3

 1:6 6:4 6:7

0

 2:6 4:6

0

11

5

7

12.Mindaugas R.

 

 

 

 

 

 0:6 0:6

0

4:6 3:6

0

 

 6:4 6:3

1

1:6 3:6

0

4:6 3:6

 1:6 2:6

0

2

1

7

13.Alvydas

 6:0 6:4

1

 6:1 6:0

1

 

 6:1 4:6  10:6

1

 3:6 1:6

0

 2:6 1:6

0

 6:1 5:7 7:5

1

 

 

 7:6 4:6 10:12

0

 6:1 4:6 7:6

1

 3:6 0:6

0

11

5

 

14.Arūnas

 6:1 6:0

1

 

 

 6:1 6:0

1

 2:6 2:6

0

 

6:1 6:1

1

 6:2 6:4

1

 

 7:6 6:4

1

 6:2 6:4

1

6:1 6:2

1

6:3 6:0

16

8

 

 

Moterų dvejetai

 

1

2

3

4

5

6

Setai

Taškai

Vieta

1. Aivija ir Olė

 

3:6 6:2 10:8

 

6:4 7:6

 6:2 6:3

1

6:4 7:6

1

8

4

1

2.Jolanta ir Rasa

6:3 2:6 8:10

 

5:7 6:7

 6:7 6:3 10:7

1

 2:6 6:0 10:8

1

3:6 6:4 10:7

6

 3

3

3.Aušra ir Ingrida

 

 7:5 7:6 

1

 

 2:6 6:3 6:3

1

 6:3 6:2

1

1:6 6:2 4:6

7

 3

2

4.Aušrinė ir Lina R.

4:6 6:7

7:6 3:6 7:10

6:2 3:6 3:6

 

6:7 6:4 10:4

 

1

5

5.Agnė ir Elida

2:6 3:6

6:2 0:6 8:10

3:6 2:6

 7:6 4:6 4:10

0

 

2:6 2:6

2

 0

6

6.Gaiva ir Jūratė V.

4:6 7:6

6:3 4:6 7:10

6:1 2:6 6:4

 

6:2 6:2

 

 5

 2

4


Vyrų dvejetai

 

1

2

3

4

5

6

Setai

Taškai

Vieta

1. Juozas M. ir Mindaugas

 

 

 

 

 

 

 

 

 6

2.Tomas K. ir Valdas N.

 

 

 7:6 4:6 6:4

1

7:6 6:4

 

 6:2 7:6

1

6

 3

 1

3.Donatas Č. ir Remigijus A.

 

6:7 6:4 4:6

 

 6:7 1:6

0

 5:7 6:3 7:5

1

 

 3

 1

4

4.Arnas ir Modestas

 

6:7 4:6

7:6 6:1

 

1:6 6:4 5:7

6:3 6:2

 5

2

3

5.Adomas ir Tomas T.

 

 

7:5 3:6 5:7

0

 6:1 4:6 7:5

1

 

 7:5 6:4

1

 5

 2

2

6.Liudas ir Robertas

 

 2:6 6:7

0

 

 3:6 2:6

0

 5:7 4:6

0

 

 0

 0

5

 

Mišrūs dvejetai

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Setai

Taškai

Vieta

1. Olė ir Tomas T.

 

 6:2 4:6 6:1

1

6:1 7:5

 6:3 6:4

1

 6:0 6:1

1

 7:5 6:4

1

 

 6:1 6:1

1

 6:3 6:0

1

 14

7

 1

2.Ingrida ir Adomas

2:6 6:4 1:6

0

 

 6:4 2:6 3:6

0

 

 

 6:1 6:0

1

5:7 2:6

 1:6 6:7

0

 

 

4

1

7

3.Aušra ir Liudas

1:6 5:7

4:6 6:2 6:3

1

 

 6:3 4:6 6:3

1

6:2 6:2

1

6:3 3:6 6:3

1

7:5 3:6 10/8

1

 6:3 6:3

1

 6:3 5:7  6:10

0

13

6

 2

4.Agnė ir Valdas N.

3:6 4:6

 

 3:6 6:4 3:6

0

 

 6:1 6:0

1

 4:6 5:7

0

 1:6 2:6

0

 1:6 6:3 6:1

1

 4:6 2:6

0

 5

2

 6

5.Aušrinė ir Juozas

 0:6 1:6

0

 1:6 0:6

0

2:6 2:6

0

1:6 0:6

 

 1:6 1:6

0

1:6 1:6

1:6 2:6

 

 0

0

6.Aivija ir Arnas

 5:7 4:6

0

7:5 6:2

1

3:6 6:3 3:6

0

 6:4 7:5

1

 6:1 6:1

1

 

 7:5 2:6 1:6

0

 6:3 7:6

1

6:4 6:3

12

 4

7. Lina R. ir Donatas Č.

 

6:1 7:6

5:7 6:3 8/10

0

 6:1 6:2

1

 6:1 6:1

1

 5:7 6:2 6:1

1

 

 6:1 6:1

1

6:4 6:7 6:2

1

13

6

3

8.Gaiva ir Tadas

1:6 1:6

 

3:6 3:6

6:1 3:6 1:6

0

 6:1 6:2

1

 3:6 6:7

0

 1:6 1:6

0

 

 

3

1

 8

9. Renata ir Darius B.

3:6 0:6

 

 3:6 7:5  10:6

1

 6:4 6:2

1

 

 4:6 3:6

0

 4:6 7:6 2:6

0

 

 

 5

 2

 5

  

 

Moterys

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Setai

Taškai

Vieta

1.Jolanta S.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Ingrida Č.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Aivija G.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Rasa K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.Aušra K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.Lina R.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.Aušrinė M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.Agnė Č.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.Gaiva M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyrai (A grupė)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Setai

Taškai

Vieta

1.Tomas T.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Tomas K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Liudas K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Valdas N.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.Vytautas K.

 

 

 

 

 

6:1 6:1

1

 

 

 

 

2

1

 

6.Adomas G.

 

 

 

 

1:6 1:6

0

 

 

 

 

 

0

0

 

7.Tadas R.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.Giedrius R.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.Dovydas R.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.Arnas G.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyrai (B grupė)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Setai

Taškai

Vieta

1.Karolis M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Juozas M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Adomas G.